Pr0N!kE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pr0N!kE

Welcome to Pr0N!kE World
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Vicevi o Hasi i Muji

Go down 
2 posters
АуторПорука
MakeeR




Број порука : 50
Join date : 08.08.2012

Vicevi o Hasi i Muji Empty
ПорукаНаслов: Vicevi o Hasi i Muji   Vicevi o Hasi i Muji I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 7:42 am

U RESTORANU
Dolazi Mujo s Fatom i punicom u restoran.
- Meni jedan goveđi šnicl.
- A lude krave? - upozori ga konobar.
- Pitaj njih.
MUJO KAO ZIDAR
- Kako si Mujo?
- Ma pusti me bolan, bolestan sam, osjećam se ko ZIDAR!
- Kako zidar?
- Pa, u glavi imam KREČANU, u bubrezima PIJESAK, a među nogama - VISAK!
MUJO I HASO U MOSKVI
Priča Mujo Hasi:
- Kad sam ja bio u Rusiji, uđem u hotel, opalim recepcionara šakom u glavu, a on mi odmah dadne najbolji apartman! Uđem u kuhinju i opalim kuhara nogom u guzicu, a on mi odmah donese najbolja jela! Sretnem na cesti prekrasnu curu, zviznem joj šamarčinu, a ona me odmah odvede u krevet!
Sretnu se za dva mjeseca, a Haso sav u zavojima i flasterima:
- Pa što ti je, bolan?
- Bio i ja u Rusiji! Dođem u hotel, opalim recepcionara šakom u glavu, dođe policija i ubi boga u meni! Uđem u kuhinju, raspalim kuhara nogom u guzicu, dođe hotelsko osiguranje i razbi me, ispendrekaju i u zatvor!
- Pa, bolan, Haso - s kim si ti iš"o u Rusiju?
- Pa s "Generalturistom"! A TI!?
- Ja? JA sam iš"o sa SS-om!
MUJIN PAS
- Mujo, zašto me ova tvoja psina tako čudno gleda?
- Vavijek on tako gleda kad mu neko jede iz njegove zdjele!
Назад на врх Go down
Inna




Број порука : 51
Join date : 18.09.2012

Vicevi o Hasi i Muji Empty
ПорукаНаслов: Re: Vicevi o Hasi i Muji   Vicevi o Hasi i Muji I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 8:29 am

Došao Mujo sa skijanja i pita ga Haso: - I kako Fata skija? - A na to će Mujo: - K'o grom... Svaki put u drugo drvo!.


- Vratio se Mujo iz Njemačke pun para. - Odakle ti tolike pare? - pita ga Haso. - Čistim atomske bombe. - reče Mujo. - A što te nije strah da ta bomba ne eksplodira? - upita ga Haso. - A baš mene briga, nije moja. - reče Mujo.


- Osudili Muju na smrtnu kaznu, da ga spale na lomači. Pita ga policajac koja mu je zadnja želja, a Mujo će: - Zovite vatrogasce! .
Назад на врх Go down
 
Vicevi o Hasi i Muji
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Vicevi o PLAVUSAMA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Pr0N!kE :: Fun i Download Zone :: Vicevi-
Скочи на: